בס"ד

שירות בכל הארץ

בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

חברת ניקיון בתים ופוליש למגזר הפרטי והעסקי

פוליש ווקס או פוליש קריסטל מה כדאי ומתי? כשנכנסים לעולם הפוליש לעומק מבינים שישנם סוגים רבים ואפשרויות רבות של ליטושים. יש להתאים את סוג ועוצמת הליטוש לחומר המרצפות, הבטון וכו.. ליטוש שיש יהיה שונה מליטוש עץ. וגם למטרתך ולטעמך האישי. התשובה לשאלה זו תלויה בגורמים אלו. ולכן יש להבין קודם מה הפעולה שכל אחד מאלו עושים ומה התוצאה המתקבלת.

מה ההבדל בין פוליש רגיל לפוליש קריסטל?

 פוליש קריסטל או פוליש ווקס
פוליש קריסטל או פוליש ווקס מה הייתרונות של כל אחד?

פוליש ווקס נעשה בין שלבי הפוליש ונועד לתת שכבה מגנה והברקה גדולה יותר לפעולת הליטוש. יש לחכות שהווקס יתייבש לפני שממשיכים אך העניין לא לוקח יותר משעה לרוב. פוליש ווקס הוא השידרוג הראשון שניתן לעשות לפוליש וגם דרך טובה להגן עליו בזכות שכבת השעווה שמספק הווקס.

חסרונות – יש לעשות הכנה טובה לווקס על מנת שלא ירד מהר וישאר לאורך זמן. יש למרוח כמות נדיבה על מנת שאפקט ההברקה ישפיע לאורך זמן.

ייתרונות – קל לתחזוק וניתן לקנות חומרי מריחה ביתיים על מנת לשמר את הברק. כמו גם מתאים לכל סוגי הרצפות!

פוליש קריסטל הוא הפוליש הטוב והאיכותי ביותר שניתן לעשות! הוא מספק הברקה חזקה ובוהקת לאורך זמן רב והאפקט שלו משפיע לאורך שנים! גם שכבת ההגנה כשמדובר על פוליש זה היא עבה מאוד ומספקת הגנה מרבית משריטות, כתמים ופגיעות.

חסרונות – תהליך העבודה של קריסטל ארוך יותר ומצריך כמה שעות של עבודה רציפה על מנת לעשות את כל השלבים המוצרכים להחדרת פוליש הקריסטל לעומק.

ייתרונות – המון! פוליש קריסטל הוא המרשים ביותר בעל אפקט WOW מובהק. כאשר אתם רואים הברקה חזקה עד כדי השתקפות הרהיטים והקירות בריצפה תדעו שמדובר בפוליש קריסטל. לרוב תמצאו את סוג ליטוש זה במשרדי יוקרה.

האם אפשר לעשות ליטוש לרצפה ישנה?

התשובה היא כן. פוליש לרצפה נועד על מנת לחדש את הרצפה, להוריד את השכבה העליונה שלרוב מלאה בכתמים עיקשים ולגלות שכבה חדשה ונקייה. בשילוב של הברקה בין אם מדובר על ווקס או פוליש קריסטל, גם רצפה ישנה תהפוך לחדשה ומבריקה מה שישנה את פני החדר וישדרג את תחושת השהות באותו חלל. זמן העבודה יכול להשתנות בהתאם לגודל השטח שבו מבקשים לעשות ליטוש אך גם מצב הרצפה משפיע. רצפה ישנה ופגומה תצטרך יותר זמן עבודה מרצפה חדשה וחלקה. לכן גם לאחר עבודת הפוליש מומלץ להמשיך לשמור עליו בצעדי תחזוק פשוטים כך שישמר תמיד במצב טוב וכך גם הרצפה עליו הוא מגן.

איזה עוד סוגי פוליש יש?

פוליש קריסטל או פוליש ווקס
מה ההבדל בין פוליש קריסטל או פוליש ווקס ומה הכי מתאים לאיזו רצפה

יש סוגי פוליש רבים ביניהם אקריל שנועד להגן מפני חשמל. בעיקר נועד לעבודה על משטחים העשויים מאבן. ניתן לקרוא בהרחבה בקישור – פוליש אקריל עוד סוג של ליטושים המיועד לאבן ומומלץ גם לבחוץ על מנת להגן ולשמור על מצב טוב של אבנים בחצר הבית או בית העסק, גגות ועוד. ניתן לקרוא בהרחבה בקישור – פוליש סילר . לשאלות, הכוונה וייעוץ ניתן לפנות אלינו בכל שלב!

 

Call Now Button