בס"ד

שירות בכל הארץ

בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

חברת ניקיון בתים ופוליש למגזר הפרטי והעסקי

לקוחות פוליש הבית הלבן כבר יודעים כי ישנן סיבות רבות מדוע לבחור בנו לביצוע פוליש ו\או עבודות ניקיון שונות כמו הסרת שטיחים וליטוש שיש. יחד עם זאת החלטנו להדגיש בפניכם את 5 הסיבות שאנו כחברה מאמינים שהן הסיבות החשובות ביותר.

אלה 5 סיבות שיבטיחו לכם שירותי פוליש וניקיון מקצועים מתקדמים ויעילים !! ואיך לא שבחברת פוליש הבית הלבן גם המחירים ללא תחרות !!

1800-80-40-44

1. בטחון! אנו מבטיחים כי תהיו מרוצים במאת האחוזים יחד עם זאת כיוון שאנו מכירים ביכולות ובמקצועיות שלנו אנו מבטיחים כי אם במקרה ומכל סיבה שהיא לא תהיו מרוצים, הצוות שלנו ימשיך ויהיה לשרותכם עד לשביעות רצונכם. עד היום זה לא קרה.. ואנו בחברת פוליש הבית הלבן סמוכים ובטוחים כי זה גם לא יקרה..

2. מקצועיות! בחברתנו מועסקים עובדים מקצועיים אשר עברו הכשרה מתאימה ובעלי ניסיון מוכח בלבד ואשר נעזרים בכלים ובחומרים הטובים ביותר הקיימים בהתאם לסוג העבודה ולדרישות הלקוח. לקבל את הטוב יותר, לקבל שירות מקצועי!

3. יעוץ וליווי גם לאחר תום עבודת הפוליש ו\או הניקיון. מהססים האם לנקות בחומר מסויים? מפחדים לפגוע בעבודת הפוליש ומעוניינים לשמרו לזמן רב? חשוב להדגיש כי אנו נייעץ, נסביר ונענה על כל השאלות בכל שלב של העבודה ובנוסף תמיד נשמח להיות לכם לעזר ולענות על שאלות בטלפון (או בכל מדיה אחרת הנוחה לכם) ע”י נציג מקצועי של פוליש הבית הלבן.

4. זמנכם יקר! אנו מכירים ומעריכים את זמנכם היקר. אצלנו בחברת פוליש הבית הלבן הזמן שנקבע לביצוע עבודת הפוליש ו\או הניקיון הוא הזמן בו תתבצע העבודה, ללא איחורים וללא תרוצים. לחברתנו היכולת לתת מענה תוך זמן קצר תוך התאמת קצב העבודה למועדים ולנסיבות המיוחדות של כל לקוח ללא כל עיכובים מיותרים וללא פגיעה כל שהיא במקצועיות.

5. איכות ומחיר ללא תחרות! חברת פוליש הבית הלבן מעניקה שירותים במחירים אטרקטיביים במיוחד תוך שימוש בכלים וחומרים הטובים ביותר ובכך לתת לכם את התוצאות הטובות ביותר בהתאם לתקציב ולצורך שלכם.

רוצים סיבות נוספות, המלצות ו\או לשמוע עוד? צרו קשר עוד היום בטלפון: 1800-80-40-44
או השתמשו בטופס צור הקשר ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

Call Now Button