בס"ד

שירות בכל הארץ

בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

חברת ניקיון בתים ופוליש למגזר הפרטי והעסקי

פוליש היא במקור מילה באנגלית ( POLISH ) שפירושה הוא “להבריק” או “לקרצף”.
פוליש, לכל סוגיו הוא פעולה שלרוב מתבצעת בשתי שלבים , כל שלב מתהליך הפוליש מתבצע על ידי מכונת פוליש בצירוף חומרי ניקוי מיוחדים המתאימים לאותו המשטח , לכל שלב החומרים המתאימים לו, יש לציין שיש מקרים בהם סך כל הפעולות והשלבים על כל משטח עולה על חמישה.
פעולת הפוליש היא חשובה והכרחית לשימור או חידוש הרצפה למשך שנים רבות.

לכל שלב בתהליך הפוליש דרוש ניסיון ותשומת לב רבה מצד מפעיל המכונה על כל סדר השלבים שנוי בסדרם או זלזול קל בשלב אחד עלול לפגוע בטיב העבודה במקרה הטוב ובמקרה הרע עלול לגרום לנזק.
לכן מומלץ לא להקל ראש בדבר ולבחור בחברת פוליש מקצועית אם ניסיון של שנים בתחום הפוליש ועם המלצות מלקוחות מרוצים.

 אנו בפוליש הבית הלבן מציעים ללקוחתנו ניסיון של 26 שנים לביצוע העבודות שצריכות אחריות כה רבה.
חברת פוליש הבית הלבן הוקמה בשנת 1986 והיא מבין חברות הפוליש והניקיון הראשונות בארץ.
הניסיון הוכיח את עצמו כעומד בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר , אנו נוכל להתמודד אם האחריות הגדולה כל כך של שימור או חידוש הרצפה בביתך למשך שנים רבות יותר , וכל זאת בזכות שמירה הדוקה והקפדה מלאה על כל שלב ושלב בפעולת הפוליש לכל סוגיו.
פוליש הבית הלבן מעמידה לרשות לקוחותיה צוותים רציניים אמינים ומיומנים בעלי ניסיון של שנים בתחום הפוליש אשר מתמודדים או אתגר השמירה על השלבים יום יום שעה שעה במשך שנים.

מומחי פוליש לרצפה – הניסיון שלנו הוא ההצלחה שלך.

פוליש הבית הלבן פיתחה ושיפרה לרשות לקוחותיה פטרונות ושיטות ייחודיות לפעולת הפוליש על כל סוגיו אשר מביאות לתוצאות טובות יותר ומבריקות יותר הנשמרות לאורך זמן.
עוד יש לציין כמה פרמטרים שהם גורם מכריע בתהליך הפוליש ובטיב התוצאות:

 א ) איכות המכונות והמכשור שעל ידיהן מתבצע תהליך ושלבי הפוליש הינו קריטי בכל התהליך כמו כן גם דסקיות ומברשות הקרצוף לכל סוגיהן צריכות להיות בסטנדרטים ובאיכות הטובה ביותר.

ב ) איכות חומרי הפוליש גם היא חשובה מאוד לטיב התוצאה.

לכן אנו בפוליש הבית הלבן מעמידים לרשות לקוחותינו מכשור איכותי ומתוחזק כמו גם חומרים מהטובים בעולם לדוגמא מחומרי חברת TASKI  השווצרית או חברת SHTAR  האיטלקית או חומרים של חברת CASELI הספרדית ועוד מהטובים ביותר.

אז עכשיו זה ברור, פוליש לרצפה הוא עסק למקצוענים.

Call Now Button