בס"ד

שירות בכל הארץ

בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

חברת ניקיון בתים ופוליש למגזר הפרטי והעסקי

ליטוש מרצפות

לצד שרותי ליטוש האבן אשר אנו פוליש הבית הלבן מציעים אנו מציעים גם שירות ליטוש עדין.

ליטוש הוא עסק למקצוענים בלבד, בשוק כיום קיימות שלוש שיטות לליטוש רצפות המפורסמת ביותר היא ליטוש אבן אשר מיישר ומחדש את המשטח לצד שיטה זו קיים גם ליטוש בדיסק בעל רמת חיכוך גבוה אשר אותו מבצעים לרוב בפנלים ובחדרי מדרגות לצד שיטות אלו קיימת גם האפשרות של ליטוש עדין אשר הוא נועד כמגבילים לו, לליטוש מרצפות.

דבר ידוע הוא שהרבה פעמים מציעים חברות ללקוחותיהם לבצע ליטוש אבן וזאת בגלל הרווח הגבוה לעומת מחירי שאר הליטושים ונוסף לזאת גם מפחידים את לקוחותיהם ואומרים להם שזה או ליטוש אבן או החלפת המרצפות אשר מחירה גבוה כל בלבולי המוח האלו נאמרים אע”פ שליטוש עדין יעשה את אותה העבודה אך במחיר יותר שפוי אנו בפוליש הבית הלבן שואלים למה לשלם יותר ??? ומציעים ללקוחותינו לחסוך את כספם ולבחון לפני ביצוע עבודת ליטוש האבן או ליטוש בדיסק האם ליטוש עדין מספיק למרצפות שלהם.

ליטוש עדין מתבצע ע”י מכונת הפוליש עם דסקית רשת בד שמיר ( אבני שמיר, יש הכותבים שהוא ששבי יהלום או רשת יהלומים אך זו לא האמת ).

אבני השמיר מורידות שכבה עליונה ממרצפות האבן וזו השכבה אשר מלאה בכתמים כגון כתמי חלודה ופגעי הזמן כגון צבע דהוי ושריטות מגרירת ריהוט כבד וכדומה.

יש לזכור כל עסק הליטושים הוא אך ורק למקצוענים ובעלי ניסיון בלבד.

לאחר הליטוש מתבצעת פעולת פוליש והברקה וזאת כדי להגן על הרצפה.

חשוב לדעת ולשים דגש שמכונת הפוליש תהיה כבדה ומסיבית על מנת לקבל ליטוש מושלם.

חברתנו פוליש וניקיון הבית הלבן מציעה שירות ליטוש ללא תחרות ובמכשור מתקדם ובמחירים שפויים ובתוצאות מצוינות ומבריקות.

ניסיון הליטוש שלנו הוא ההצלחה שלך.

Call Now Button